راهنمای عضویت در سامانه

- نظرات : بدون نظر

راهنمای عضویت در سامانه

راهنمای عضویت در سامانه هیئت فوتبال استان البرز هر فردی که قصد فعالیت در فوتبال استان البرز را دارد (بازیکن، کادر فنی، مدیر عامل) باید ابتدا در سامانه هیئت فوتبال ثبت نام نماید. برای این منظور به ... 5 out of 5 based on 15 ratings.


راهنمای عضویت در سامانه هیئت فوتبال استان البرز

هر فردی که قصد فعالیت در فوتبال استان البرز را دارد (بازیکن، کادر فنی، مدیر عامل) باید ابتدا در سامانه هیئت فوتبال ثبت نام نماید. برای این منظور به آدرس الکترونیکی www.samane.alborzfootball.com مراجعه نموده و گزینه ثبت نام افراد را انتخاب نمائید. در این صفحه باید کلیه اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد نموده و سپس کد امنیتی را وارد نمائید و پس از آن گزینه ارسال را انتخاب نمائید.
پس از تکمیل مشخصات باید مدارک تصویری خود را ثبت نمائید. در این قسمت ثبت عکس پرسنلی، کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل برای همه اجباری می باشد و در صورتی که شما زیر سن 18 سال را دارید ارسال رضایت نامه محضری نیز اجباری می باشد و اگر قصد فعالیت به عنوان مربی را دارید ارسال اصل مدرک مربیگری نیز اجباری می باشد.
پس از اتمام مراحل فوق ثبت نام شخص شما در سامانه به پایان می رسد و سیستم کد شپای شما را که با شماره 1018 آغاز می شود مجددا به نمایش در می آورد. این کد را تا زمان فعالیت در فوتبال استان البرز نزد خود نگه دارید و همانند کدملی برای شما شناسه ای در فوتبال استان البرز خواهد بود.
در صورتی که بازیکن یا و یا کادرفنی تیمی هستید جهت ثبت قرارداد با هر تیمی کافی است شماره شپای خود را به مسئول تیم بدهید تا شما را در باشگاه خود به ثبت برساند.
توجه: شماره پرونده الکترونیکی خود را یاداشت نمایئد زیرا این شماره برای ورود مجدد شما به سامانه احتیاج خواهد بود.
توجه: در صورتی که مدارک تصویری خود را ارسال نکرده باشید و از صفحه خارج شوید، ثبت نام شما به طور کامل انجام نشده است و در هنگام مراجعه به هیئت فوتبال، مشخصات شما در سیستم قابل مشاهده نخواهد بود. در این حالت شما می توانید با کد شپا و رمز ورود خود مجددا وارد شده و مدارک را تکمیل نمائید.
توجه: ارسال عکس جدید الزامی بوده و در صورتی که عکس ثبت شده قدیمی باشد، در هنگام ثبت قرارداد مورد قبول واقع نخواهد شد.
توجه: به دلیل اینکه عکس ارسالی بر روی کارت بازی چاپ خواهد گردید می بایستی به درستی اسکن گردد و فضای اطراف عکس حذف گردد. در غیر این صورت عکس ارسالی قابل قبول نخواهد بود.

نحوه ثبت باشگاه در سامانه:
در صورتی که شما مدیرعامل باشگاه می باشید و قصد ثبت باشگاه خود را در سامانه هیئت فوتبال دارید باید ابتدا خود را همانند مراحل بالا در سامانه به ثبت برسانید و کد شپا دریافت نمائید.
پس از دریافت کد شپا، گزینه ثبت باشگاه را انتخاب و اطلاعات باشگاه را تکمیل نمائید. پس از تکمیل اطلاعات باید لوگو و اساسنامه باشگاه را نیز در سامانه به ثبت برسانید. پس از ارسال کلیه مدارک، سامانه به شما کد شپای باشگاه را خواهد داد. دریافت کد شپای باشگاه به معنای ثبت موفقیت آمیز باشگاه در سامانه می باشد. کد شپای باشگاه با عبارت 3018 آغاز می شود.
توجه: برای ثبت باشگاه باید ابتدا با شماره شپا و رمز عبور مدیرعامل وارد سامانه شوید و سپس اقدام به ثبت باشگاه نمائید.
 
در تمامی مراحل ثبت نام قسمت ارسال تصاویر از پسوندهای jpg , png یا gif استفاده کنید
در غیر این صورت تصاویر شما ثبت نخواهند شد


نحوه ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی در سامانه:
به منظور ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی یک تیم باید ابتدا با شماره شپا و رمز عبور مدیرعامل وارد سامانه شوید. پس از آن گزینه مدیریت و ثبت قرارداد را انتخاب و در این صفحه کلیه اطلاعات مربوط به قرارداد باشگاه شما و شخص مورد نظر را تکمیل نمائید. با وارد کردن کدشپا بازیکن یا کادر فنی خود نام شخص به نمایش در خواهد آمد و در صورت نداشتن قرارداد با باشگاه دیگر اجازه ثبت قرارداد پیدا خواهید کرد. پس از انتخاب گزینه ارسال، سامنه به شما یک شماره قرارداد خواهد داد. کد قرارداد با شماره 2018 آغاز می شود.
توجه: در صورتی که بازیکن شما قصد دارد به عنوان سهمیه در رده بالاتر نیز شرکت نماید، کافی است شماره پیراهن بازیکن را در رده بالاتر نیز ثبت نمائید. به عنوان مثال برای بازیکنی که در رده جوانان شماره 10 را انتخاب کردید اگر قرار است در رده امید نیز با شماره 25 بازی کند فقط کافیست شماره پیراهن رده بالاتر این بازیکن را 25 قرار دهید و دیگر نیازی به ثبت قرارداد و گرفتن کد جدید 2018 برای بازیکن وجود ندارد.

نحوه تکمیل ثبت نام و ثبت قرارداد:
جهت تکمیل فرآیند ثبت نام و ثبت قرارداد کافی است قرارداد بازیکن را به دفتر هیئت فوتبال آورده و به مسئول رده مربوطه تحویل نمائید تا قرارداد شما رسما به ثبت برسد.
توجه: نوشتن کد شپای فرد و شماره قرارداد بر روی برگه قرارداد الزامی می باشد.